JUNIOR PROGRAM 2019 JE OPĚT TADY!

        V rámci Junior programu lze aktivně a netradičně prožít školní či jiné výlety. Celodenní program s podtitulem „Divoký Západ“ je určen mateřským školám, základním školám a žákům speciálních škol. V rámci programu si děti v areálu Ranče Kostelany projdou stáje s koňmi, mohou si vyzkoušet jízdu na koni, ale naučí se i základním povelům a práci s nimi. Součástí programu jsou westernové soutěže (např. hod tomahawkem, lukostřelba - samozřejmě pod dohledem zkušených kovbojů - instruktorů:-)) a divadelní představení v dobových kostýmech. Pro rok 2019 je také připravena naučná stezka v blízkém okolí Ranče, v níž děti hravou formou získají znalosti z přírody, života Indiánů, kovbojů aj.

 

Junior program se koná v termínu od 13. května do 27. června 2019 (pro mateřské školy jsou rezervovány vždy pondělní a páteční termíny). Cena za jedno dítě je 190 Kč (mateřské školy 130 Kč), pedagogický dozor v počtu 1 dospělý na 10 dětí je zdarma, v případě překročení tohoto počtu je účtováno vstupné 190 Kč.

 

Kromě zážitkového programu nabízíme i možnost stylového obědu v restauraci Saloon. V nabídce je jednotné menu: slepičí vývar s šerifovými hvězdičkami, přírodní kuřecí plátek s bramborovu kaší a zeleninovou oblohou, nápoj. Pro mladé trampy máme v nabídce i tradiční opékání špekáčků na indiánské louce.

 

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese recepce@kostelany.cz, nebo telefonicky na čísle +420 602 765 544.

 

Těšíme se opět na viděnou ve Chřibech!

 


Fotogalerie Junior program