KALENDÁŘ AKCÍ 2017


DIVADELNÍ HRA VIVAT TRNKOBRANÍ

Zvětšit

GURMÁNSKÉ TÝDNY NA RANČI V ROCE 2017

Image GURMÁNSKÉ TÝDNY NA RANČI V ROCE 2017

Do nového roku tak trochu jinak, rozhodli jsme se potěšit Vaše chuťové buňky netradičně. Po celý rok pro Vás budeme chystat gurmásnké týdny, můžete se těšit na americkou, mexickou, tradiční českou nebo i slovenskou kuchyni a nejen to. Těšíme se na Vaši návštěvu.


APRÍLOVÝ VEČÍREK S KAPELOU FLERET 8.4.2017

Image APRÍLOVÝ VEČÍREK S KAPELOU FLERET 8.4.2017

Duben je měsícem aprílovým, ale my na ranči chystáme skutečný večírek s úžasnou kapelou Fleret, známé hity dostanou do dobré nálady všechny z Vás. Samozřejmostí bude chutné jídlo a pití. Tak milí rančeři budeme se těšit.


JUNIOR PROGRAM 2017 JE OPĚT TADY !!! 15.5. - 28.6.2017

Image JUNIOR PROGRAM 2017 JE OPĚT TADY !!! 15.5. - 28.6.2017

 V rámci Junior programu lze aktivně a netradičně prožít školní či jiné výlety. Celodenní program s podtitulem „Divoký Západ“ je určen mateřským školám, základním školám a žákům speciálních škol. V rámci programu si děti mohou v areálu Ranče Kostelany vyzkoušet jízdu na koni, projdou stáje s koňmi, vyzkouší si jízdu na koni, ale naučí se i základním povelům a práci s nimi. Součástí programu jsou westernové soutěže (např. hod tomahawkem, lukostřelba - samozřejmě pod dohledem zkušených instruktorů:-)) a divadelní představení v dobových kostýmech. Pro rok 2017 je již připravena naučná stezka v blízkém okolí Ranče, v níž děti hravou formou získají znalosti z přírody, života Indiánů, kovbojů aj.

 

Junior program se koná v termínu od 15. května do 28. června 2017 (pro mateřské školy jsou rezervovány vždy pondělní a páteční termíny). Cena za jedno dítě je 160 Kč (mateřské školy 100 Kč), pedagogický dozor v počtu 1 dospělý na 10 dětí je zdarma, v případě překročení tohoto počtu je účtováno vstupné 160 Kč.

 

Kromě zážitkového programu nabízíme i možnost stylového obědu v restauraci Saloon. V nabídce je jednotné menu: Slepičí vývar s šerifovými hvězdičkami, pečené kuřecí stripsy s bramborovou kaší, zelenina, nápoj. Pro trampy máme v nabídce i tradiční opékání špekáčků na indiánské louce.

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese recepce@kostelany.cz, nebo telefonicky na čísle +420 573 367 272.

 

Těšíme se opět na viděnou!

 


Velká firemní akce na ranči 26. - 28.5.2017

 Na ranči v májovém měsíci bude probíhat nejvetší soukromá akce v historii Ranče Kostelany - akce YPO. V těchto dnech bude ranč zcela uzavřen pro veřejnost. Děkujeme Vám za pochopení.


LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ A POBYTOVÉ TÁBORY U KONÍ červenec-srpen 2017

Image LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ A POBYTOVÉ TÁBORY U KONÍ červenec-srpen 2017

Milí příznivci Ranče Kostelany,

i v roce 2017 jsme pro Vaše děti připravili, tentokrát již 4. ročník, příměstských a pobytových táborů u koní. Tábor se koná v krásném prostředí areálu Ranče Kostelany v oblasti chřibských hor. Vaše děti se pod dohledem zkušeného instruktora a trenéra koní seznámí s chodem koňských stájí  a celého areálu ranče, aktivně budou zapojeny do péče o koně, ale i jiná hospodářská zvířátka, která se na ranči nachází. Samozřejmou součástí programu je i příprava koně před jízdou, samotné ježdění a také práce ve stájích.

V doprovodném programu se děti mohou těšit na hledání pokladu, stezku odvahy, koupání v aqua centru a turnaj v bowlingu.

 

 POSLEDNÍ VÝSTŘEL SEZÓNY 1.9.2017

Image POSLEDNÍ VÝSTŘEL SEZÓNY 1.9.2017

Dříve než děti usednou do školních lavic a rodičům opět započne koloběh s domácími úkoly přichystali jsme pro Vás stylové zakončení prázdnin na ranči. Program bude probíhat téměř po celý den za účasti el. rodeo býka, koní a jiných atrakcí nejen pro děti. Navíc jsme si na pomoc pozvali vzácného hosta a to pana Michala Nesvadbu, který bude určitě příjemným zážitkem pro všechny. 


NEJVĚTŠÍ NOČNÍ KOŇSKÁ SHOW POD ŠIRÝM NEBEM 30.9.2017

Image NEJVĚTŠÍ NOČNÍ KOŇSKÁ SHOW POD ŠIRÝM NEBEM 30.9.2017

Prostředí si přímo řeklo o takovou akci. Už v tento rok a to 30.9. Vás potěšíme velkou koňskou show u nás v Kostelanech. Memoriál rodiny Manďákových

Vážení hosté a příznivci Ranče Kostelany,

 

tradiční akce Memoriál rodiny Manďákových se od svého 10. výročí v roce 2014 uskuteční každých 5 let.

 

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na setkání v roce 2019!

 

 


SILVESTR 2017 NA RANČI KOSTELANY

Milí hosté,

 

i v tomto  pro Vás připravujeme nezapomenutelnou oslavu konce roku 2017 a příchodu roku 2018! Letošní rok se ponese v duchu RETRO. Vraťte se s námi klidně do 50. nebo 70. let. Výběr kostýmu ponecháme na Vás. Vstupné na poslední večírek roku 2017 je 690Kč na osobu. Prosíme své rezervace si pište na email recepce@kostelany.cz.