Chřibská oblast

Společnost RUDOLF JELÍNEK a.s. se kromě výroby kvalitních ovocných destilátů v posledních 10 letech věnuje aktivitám v oblasti cestovního ruchu, především pak v oblasti Chřibů. V krásném prostředí Chřibů můžete navštívit Ranč Kostelany a Lesní penzion Bunč.

 

Právě Lesní penzion Bunč je výchozím místem pro návštěvu kamenné rozhledny Brdo. Lesní penzion Bunč je stylový penzion ležící na rozcestí okresů Kroměříž, Uherské Hradiště a Zlín a nabízí tak nepřeberné množství míst, která můžete objevovat, ať už na kole, pěšky nebo autem. A i děti si zde opět přijdou na své – najdou zde velký koutek z kolekce Tomových parků.

 

Přes naše centra vedou značené hypostezky, pokud se rádi díváte na svět z koňského hřbetu, tak je pro Vás ideálním místem Ranč Kostelany. Můžete si zde nejen objednat projížďku na koni, podívat se do stájí, ale pokud si vyberete správný termín, tak také navštívit westernové divadlo nebo koňskou show. Ranč nabízí ubytování v hotelu Crazy Mary či netradičně v týpí. A i občerstvení je stylové – od plněné tortily přes kovbojské fazole až po kvalitní steaky.

 

Na pozemcích v Kostelanech připravujeme výsadbu švestkových a třešňových sadů. Již dnes máme vysázeno 20 000 švestkových stromů ve Vizovicích a v této aktivitě chceme pokračovat i v Chřibech. Navíc na všech střediscích samozřejmě můžete ochutnávat výrobky R. JELÍNEK, objednat si řízenou degustaci s výkladem o výrobě destilátů nebo dokonce složit degustační zkoušky.  Tím se ale zároveň dostáváme zpět do Vizovic, kde můžete ochutnávku spojit i s komentovanou prohlídkou Distillery Landu.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu u nás!