Vánoční večírek? Na ranči.

Vložil: klient
Kategorie: Aktuality

Ranč Kostelany nabízí ideální podmínky pro konání soukromých i firemních večírků, pracovních setkání a školení, teambuildingů, ale i svatebních dnů či narozeninových oslav. Stylové zázemí ve westernovém duchu, široká škála odpočinkového a sportovního zázemí pro týmy i jednotlivce, vyjížďky na koních, malebné okolí přírodního parku Chřiby. To vše vytváří neopakovatelnou atmosféru, která i Vám přinese nezapomenutelné zážitky a vzpomínky.

Základem je prostorná westernová restaurace se skvělou kuchyní a pestrými cateringovými službami. Kapacita stylového hotelu umožňuje ubytování v mnoha variantách (manželské i oddělené postele, přistýlky, vana, sprchový kout, balkon, terasa apod.) Menší skupiny ocení dva oddělené salonky, zaručující větší soukromí. Co dalšího k ideálnímu večírku potřebujete? Usměvavou obsluhu a pestrou paletu vyžití pro odpočinek i týmové aktivity. My k ochotnému a zkušenému personálu přidáváme dvě bowlingové dráhy, prostorné wellness centrum s bazénem, saunou a vířivkou, jízdu na koni, lezeckou stěnu, teplo rodinného krbu, a to obrazně i doslova, a hlavně úžasný areál, který sám o sobě nabízí nepřeberné množství aktivit ve zdravé přírodě chřibských lesů.  

NAŠE PODROBNÁ NABÍDKA KE STAŽENÍ V PDF

Ranč Kostelany – stylové místo pro pracovní, soukromá i společenská setkání.  

Pokud Vás naše prostředí zaujalo, neváhejte nás kontaktovat na tel. č. 573 367 272 nebo na emailu: recepce@chribyresort.cz