Přijďte za námi na ranč do Kostelan poslechnout si skvělou muziku ve stylovém prostředí. Připravili jsme pro vás pohodové poslechové večery s folkovou, bluegrassovou, bluesovou a country muzikou, během léta u nás ale zazní i známé populární a rockové hity, které si určitě nenecháte ujít. Hudební podvečery začínají vždy v 19.00 h, konají se za každého počasí, a to buď na naší terase, nebo na pódiu v restauraci. VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ.

 

PODJEZD (Zlín)                             pátek 16. července 

První Hudební pátek na ranči patří 16. 7. zlínské kapele Podjezd. Na hudební scéně působí už více jak 29 let a je neodmyslitelně spjata s věhlasnou zlínskou Zelenáčovou šopou. Těšit se můžete na skvělou akustickou hudbu s prvky bluegrassu a country. Prostě ideální kapela pro letní podvečer na ranči s posezením, poslechem a něčím dobrým na poškádlení chuťových buněk.

 

 

 

TELEGRAF (Uherské Hradiště)    pátek 6. srpna

Kapela vznikla na přelomu let 1995–1996 a původně se zaměřovala spíše na hraní pro sebe a pro kamarády na

různých oslavách. Postupem času se však stylový záběr zužoval, až se ustálil v žánru country a bluegrass music. Na repertoáru má Telegraf známé skladby skupin Greenhorns, Rangers, Poutníci apod., v poslední době jsou zařazovány i skladby méně známé či neznámé a členové kapely a jejich přátelé se snaží i o vlastní texty. Hudebně se skupina inspiruje především americkým bluegrassem, což je styl, který v Americe vznikl ve čtyřicátých letech minulého století a vychází z původní americké hudby bílých přistěhovalců.

 

EVENT JAZZ (Kroměříž)                pátek 13. srpna

Originální jazzové seskupení profesionálních hudebníků s bohatým multižánrovým repertoárem. Předností tohoto souboru je především spojení 100 % živého hraní a zpěvu, takže i v triu zní plnohodnotné hudební těleso s charismatickým zpěvákem a vokály. Skupinu tvoří renomovaní muzikanti, kteří pravidelně doprovázejí takové umělce, jako jsou Michael Kocáb, Lucie Bílá, Dasha, Petr Bende, nebo jakou byla Věra Špinarová. Repertoár kapely zdaleka neobsahuje pouze jazzové standarty. Zahrnuje úpravy moderních populárních skladeb nejrůznějšího žánru od balad, přes latinskoamerické rytmy až po současnou taneční scénu.

 

 

 

JAMTOUR (Kroměříž)                     pátek 3. září

Kroměřížská folková kapela vznikla v roce 2006 a v repertoáru tehdejší tříčlenné sestavy byly hlavně písně Marsyas, Vladimíra Mišíka, ASPM nebo Petra Kalandry. V té době ale začaly vznikat i první autorské texty Jany Štěpánové a repertoár se rozšířil o písně Boba Dylana a další folkové ikony. V roce 2013 se kapela rozrostla o další dva členy a začala koncertovat pravidelněji. V roce 2017 se kapela Jamtour dostala do národního kola Porty v Řevnici u Prahy a do finále Moravského vrabce v Karviné. Hostovala na několika festivalech na Moravě a na Slovensku. V zahraničí navštívila své krajany v Norsku a v Kanadě.