Vložil: Pavel Zrna
Kategorie: Aktuality

Zdá se Vám, že je ještě léto daleko? Nám ne, protože přípravy letních táborů už jsou v plném proudu a čím víc plánujeme, tím víc se na Vás těšíme. A těšit se můžete už teď i vy.

Ať už si vyberete tábor pobytový, příměstský, nebo lezecký, strávíte s námi nezapomenutelné chvíle v romantickém areálu westernového ranče, obklopeni krásnou a zdravou přírodou chřibských lesů, v blízkosti ušlechtilých koní a mezi kamarády, z nichž mnozí už na naše tábory jezdí každoročně. A to vše se zázemím, komfortem a kvalitou služeb našeho hotelu a restaurace. Stačí jen vybrat si tábor, správný termín, vyplnit přihlášku a co nejdřív nám ji poslat.

Tábory u koní zdaleka nejsou jen o ježdění. Děti se během nich naučí starat o koně, rozumět jejich potřebám, budují si vztah k živým tvorům a jejich prostřednictvím i k sobě samým. Bohatý program je doplněn hrami a zábavou v přírodě, v lesích, sadech i na pastvinách, nechybí při nich ale ani edukační rozměr. Díky zázemí hotelu a prostorné restaurace nemusíme mít ani obavu z nepříznivého počasí. K oblíbeným aktivitám dětí tak patří i aquacentrum, bowling nebo lezecká stěna.

Právě venkovní lezecká stěna na ranči je středobodem aktivit našeho lezeckého tábora. Na profesionální úrovni nabízí nepřeberné množství lezeckých tras pro začátečníky i pokročilé lezce. Táborníci pod dohledem zkušených instruktorů ovládnou lezecké techniky, zdokonalí své dovednosti, protáhnou si tělo, a hlavně stráví týden s kamarády naladěnými na stejnou lezeckou vlnu. Tábor je navíc doplněn lezením i v přírodním terénu chřibských skal, což je pro děti sám o sobě zážitek. Nechybí ale ani bohatý doprovodný program s hrami, zábavou, výlety, opékáním apod. Lezecké vybavení dětem zapůjčíme.

 

Celou nabídku našich táborů si můžete prohlédnout v  tomto odkazu.