Baví tě lezení a chceš se zdokonalit ve svých dovednostech? Chceš si zasportovat, protáhnout si tělo a poměřit síly s ostatními? Máš chuť strávit den s lidmi naladěnými na stejnou lezeckou vlnu? Vydej se s námi v neděli 19. září na Ranč Kostelany a užij si den plný lezeckých aktivit. Venkovní lezecká stěna na Ranči Kostelany nabízí na profesionální úrovni nepřeberné množství lezeckých tras pro začátečníky i zkušené lezce.

Neděle 19. 9. 2021, 10.00 – 17.00 h      

Lezecká stěna na Ranč Kostelany, vstup ZDARMA

Koná se jen za příznivých povětrnostních podmínek (bez deště, větru, mlhy, vlhka, …)

Program

10.00 – 17.00 h Lezení s instruktorem – lezecká stěna Ranče Kostelany je ti k dispozici i s dohledem zkušených instruktorů, kteří ti poradí, pomohou a sami ukáží, jak nejlépe zvládnout lezecké techniky. Lezecké vybavení ti zapůjčíme.      

11.00 – 12.00 a 14.00 – 15.00 h Lezecký workshop – zkušení lezci ti zopakují základy teorie lezení a jištění, poradí ti s lezeckými technikami a teoretické znalosti hned propojí s ukázkami v praxi.

Soutěž v rychlostním lezení – v průběhu celého dne můžeš své dovednosti poměřit s ostatními. Vylez vybranou zajištěnou trasu jak nejrychleji umíš a možná získáš některou z připravených cen.