Ranč Kostelany

leden – březen 2022

Turnaj je určen pro amatérské hráče, kteří rádi hrají bowling, rádi soutěží, ale nemají profesionální ambice. Cílem je pobavit se, rozpohybovat tělo po vánočních svátcích a se zdravou rivalitou změřit síly se soupeři. K účasti v turnaji se mohou hlásit tříčlenná družstva jakéhokoliv věku, pohlaví či vyznání (Podmínkou účasti je očkování nebo prodělaná nemoc Covid-19).

Hraje se systémem každý s každým, v jednom zápase střídavě na dvou drahách. Herním dnem je pátek, pokud se týmy s pořadatelem a spolu v běžné otevírací době nedomluví jinak. Vítěz jednotlivých duelů vzejde z bodového hodnocení každého zápasu. Výsledek se zapíše do průběžné tabulky. Konečné pořadí určí součet získaných bodů v celém turnaji. V případě shody bodů rozhodne o pořadí nová hra. 

Startovné: 1500 Kč (500 Kč/1 hráče)

Zahájení turnaje: 21. 1. 2022 v 17.00 h 

Přihlášky s uvedením názvu týmu a jmen a věku všech

hráčů posílejte na adresu marketing@chribyresort.cz nejpozději do 18. 1. 2022. 

 

 

PROPOZICE SOUTĚŽE

  • Turnaj je vypsán pro tříčlenná družstva. Tým se musí ke hře dostavit ve smluveném termínu a čase nejpozději 10 minut před začátkem samotného zápasu. Zmeškání zápasu bez důvodné omluvy je hodnoceno kontumačním výsledkem 8:0
  • Každý hráč je povinen nastoupit v čisté sportovní obuvi, která nezanechává stopy na podlaze, v opačném případně musí využít erární obuvi.
  • Každý hráč může v soutěži startovat pouze za jedno družstvo, v jednom týmu je povoleno střídání pouze jednoho hráče.
  • Hraje se systémem každý s každým, v jednom zápase střídavě na dvou drahách. Vítěz jednotlivých duelů vzejde z bodového hodnocení každého zápasu. Utkání se hraje na součet 2 drah, kdy se porovnají výsledky hráčů 1-3, za vyšší skóre ve hře celkový obdrží hráč 2 body, další body získá vítězný tým, v případě remízy 1 bod.
  • utkání je hodnoceno bodovým systémem, tj. vítězství 2 body, remíza 1 bod, prohra 0 bodů
  • Konečné pořadí turnaje určí celkový součet získaných bodů. V případě shody bodů rozhodne o pořadí nový zápas.
  • Herním dnem je pátek, pokud se týmy s pořadatelem a spolu nedomluví jinak.
  • o sporných situacích rozhoduje pořadatel
  • zasláním přihlášky s uvedením názvu týmu a jmen a věku všech hráčů na adresu marketing@chribyresort.cz účastníci souhlasí s podmínkami soutěže. Účast v soutěži je povolena až po úhradě startovného ve výši 500 Kč na jednoho hráče. Úhradu lze provést zaplacením faktury, hotově nebo platební kartou.