Vložil: Pavel Zrna
Kategorie: Aktuality

Termíny školních výletů už máme plně obsazeny.

(aktualizováno 3. 5. 2022)

 

 

Přemýšlíte, kam vzít děti na školní výlet, aby byly v přírodě, v pohybu na čerstvém vzduchu, zažily dobrodružství i zábavu, ale zároveň se něco zajímavého zvěděly a naučily? Nabízíme Vám program pro mateřské školy a první stupeň škol základních, který všechny tyto požadavky spojuje v pohodový zážitkový den strávený v areálu westernového ranče v podhůří malebných chřibských lesů.

 

Na co se můžete těšit? Čeká na vás den plný her, zábavy i poučení v duchu romantiky Divokého západu. Samotný Ranč Kostelany byl postaven ve westernovém stylu, jeho součástí jsou nejen stáje s koňmi, ale i westernové městečko, které vytváří originální a působivou kulisu nejrůznějším kovbojským a indiánským soutěžím, ale i zábavným tematickým scénkám. A nebyl by to zážitek z ranče, kdyby se děti na koni nesvezly.

Podle svých vlastních možností můžete do výletu zahrnout i oběd  v naší restauraci Saloon, případně si opéct špekáčky na indiánské louce. Minimální počet účastníků na akci za uvedenou cenu v jednom dni je 50 dětí. Zájemcům s menším počtem účastníků nabídneme termíny v koordinaci s jinými skupinami. Individuálně vám můžeme nabídnout i vícedenní variantu. Za nepříznivého počasí se program uskuteční v kryté hale a na zastřešených terasách ranče.

Program se prioritně koná v průběhu měsíce května. Pro mateřské školy máme vyhrazeny pondělky a středy, pro školy základní úterky a čtvrtky. V případě velkého zájmu jsme připraveni akci prodloužit do června.  

 PODROBNÉ INFORMACE S PROGRAMEM A CENAMI NAJDETE ZDE