TERMÍNY ROZŠÍŘENY I NA MĚSÍC ČERVEN  

Přemýšlíte, kam vzít děti na školní výlet, aby byly v přírodě, v pohybu na čerstvém vzduchu, zažily dobrodružství i zábavu, ale zároveň se něco zajímavého zvěděly a naučily? Nabízíme Vám program pro mateřské školy a první stupeň škol základních, který všechny tyto požadavky spojuje v pohodový zážitkový den strávený v areálu westernového ranče v podhůří malebných chřibských lesů.

Na co se můžete těšit? Čeká na vás den plný her, zábavy i poučení v duchu romantiky Divokého západu. Samotný Ranč Kostelany byl postaven ve westernovém stylu, jeho součástí jsou nejen stáje s koňmi, ale i westernové městečko, které vytváří originální a působivou kulisu nejrůznějším kovbojským a indiánským soutěžím, ale i zábavným tematickým scénkám. A nebyl by to zážitek z ranče, kdyby se děti na koni nesvezly.

Podle svých vlastních možností můžete do výletu zahrnout i oběd  v naší restauraci Saloon, případně si opéct špekáčky na indiánské louce. Minimální počet účastníků na akci za uvedenou cenu v jednom dni je 50 dětí. Zájemcům s menším počtem účastníků nabídneme termíny v koordinaci s jinými skupinami. Individuálně vám můžeme nabídnout i vícedenní variantu. Za nepříznivého počasí se program uskuteční v kryté hale a na zastřešených terasách ranče.

Program se prioritně koná v průběhu měsíce května. Pro mateřské školy máme vyhrazeny pondělky a středy, pro školy základní úterky a čtvrtky. V případě velkého zájmu jsme připraveni akci prodloužit do června.  

Program

přivítání, komentovaná prohlídka areálu, prohlídka stájí a výběhů se zvířátky, kovbojské soutěže a hry, westernové divadlo, jízda na koni

Délka trvání programu:

Mateřské školy   9.00 – 12.00 h              Základní školy    9.00 – 14.30 h

Za nepříznivého počasí se program uskuteční v kryté hale a na zastřešených terasách ranče.

Vstupné:  250 Kč/dítě

Mateřské školy – pondělí, středa                  Základní školy – úterý, čtvrtek

Pedagogický dozor v počtu 1 dospělý na 10 dětí zdarma, jinak 250 Kč/osobu

 

Možnost oběda v restauraci Saloon s jednotným menu: 

(Slepičí vývar s nudlemi, kuřecí smažený řízek s bramborovou kaší, pitný režim)

Cena pro MŠ      80 Kč / dítě                       Cena pro ZŠ       95 Kč / dítě

Alternativou oběda může být opékání špekáčků na indiánské louce         55 Kč / dítě

 

Propozice k Junior programu 2022 ke snažení ZDE

Objednávka junior programu 2022 ke stažení ZDE