Samozřejmě, že jsme nezapomněli ani na naše nejmenší návštěvníky.
Pro ně je připraveno malé venkovní hřiště, ale i skvělá zábava a plno atrakcí ve stylu Divokého západu.

V rámci Junior programu lze aktivně a netradičně prožít školní či jiné výlety. Celodenní program s podtitulem „Divoký Západ“ je určen mateřským školám, základním školám a žákům speciálních škol. V rámci programu si děti v areálu Ranče Kostelany projdou stáje s koňmi, mohou si vyzkoušet jízdu na koni, ale naučí se i základním povelům a práci s nimi. Součástí programu jsou westernové soutěže (např. hod tomahawkem, lukostřelba-samozřejmě pod dohledem zkušených kovbojů-instruktorů:-)) a divadelní představení v dobových kostýmech. Připravena je také naučná stezka v blízkém okolí Ranče, v níž děti hravou formou získají znalosti z přírody, života Indiánů, kovbojů aj.

Junior program se koná v termínu od 18. května do 26. června 2020 (pro mateřské školy jsou rezervovány vždy pondělní a páteční termíny). Cena za jedno dítě je 199 Kč (mateřské školy 139 Kč), pedagogický dozor v počtu 1 dospělý na 10 dětí je zdarma, v případě překročení tohoto počtu je účtováno vstupné 199 Kč.

Kromě zážitkového programu nabízíme i možnost stylového obědu v restauraci Saloon. Pro mladé trampy máme v nabídce i tradiční opékání špekáčků na indiánské louce.