Nadstandardně vybavené apartmány penzionu Bunč nesou své jméno díky specifickým artiklům, které můžete v apartmánech obdivovat.
Apartmán VIZOVICE – dvoupokojový apartmán se zmenšenou kopií pálenice a pecí, na kterou je možné si lehnout a užít si sálajícího tepla třeba v období zimních radovánek a chladných večerů. Tento apartmán svou originalitou přímo láká k návštěvě.
Apartmán U JELENA – nejmenší z apartmánů je ideální pro ty, kteří mají rádi myslivost a jsou vášnivými příznivci lovu. Dominantou tohoto apartmánu je věrná kopie hlavy jelena v životní velikosti. Naproti se nachází kamenný krb, který zpříjemňuje zimní večery.
Apartmán VE VĚŽI – dvoupokojový mezonetový apartmán nabízí opravdu nevšední zážitek. Horní obývací místnost je postavena ve stylu rozhledny, ze které je krásný výhled do okolní krajiny a nabízí tak skvělý zážitek všem hostům, kteří tráví noc v tomto apartmánu. Třešničkou na dortu tohoto apartmánu je jeho částečně prosklená střecha, která nabízí možnost pozorovat hvězdnou oblohu z pohodlí pokoje.