Neděle 20. června 2021, 10.00 – 17.00 h 

Tak jsme se dočkali!!! Tým Ranče Kostelany, který musel být tak jako jiná hotelová zařízení po celou covidovou dobu uzavřen, už se nemohl dočkat prvních akcí a na neděli 20. června pro Vás připravil oslavu návratu do „normálního života“ a zároveň oslavu příchodu léta.  A jak jinak, stylovým programem v duchu romantiky Divokého západu, který k našemu ranči neodmyslitelně patří.

WESTERNOVÝ SLUNOVRAT nabídne celodenní zábavu pro děti i dospělé na čerstvém vzduchu a v blízkosti malebné přírody chřibských lesů, představí naše služby a zároveň ukáže náš areál, jak ho možná neznáte. Ranč Kostelany je dnes totiž turistickou destinací, která vedle hotelového komplexu s restaurací, bowlingem a wellness centrem, a také vyhledávanými stájemi, nabízí celodenní i vícedenní vyžití prakticky pro každého. Prožijte s námi skvělý den se smysluplnou zábavou v přírodě a na čerstvém vzduchu. Těšíme se na Vás. 

Program:

10.00 – 10.30    PRVNÍ LETNÍ VÝSTŘEL – přivítání léta šerifem

10.30 – 11.30    WESTERN FUN / Kovbojem na vlastní kůži – soutěže a hry pro děti i dospělé

11.30 – 12.00    RANČ OPEN – komentovaná prohlídka areálu

13.00 – 14.30    NÁVRAT NA DIVOKÝ ZÁPAD – scénky a zábava ve westernovém městečku

15.00 – 16.00    WESTERN FUN / Kovbojem na vlastní kůži – soutěže a hry pro děti i dospělé

16.00 – 16.30    WESTERN RIDING – exhibice westernového ježdění

17.00 h               POSLEDNÍ VÝSTŘEL – stylové zakončení programu

 

Po celý den: indiánské stany tee-pee, ukázky výcviku s koňmi, výběh se zvířaty, rozhledna, individuální procházky tematickými stezkami a ovocnými sady, tematické menu v restauraci,

Vstup do areálu zdarma 

V případě špatného počasí bude program redukován na zastřešené terasy a prostory restaurace.