RANČ KOSTELANY – Pro všechny milovníky westernu!

Restaurace Saloon s celkovou kapacitu 120 míst nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí. Posuvnou stěnou lze v restauraci vytvořit samostatný salonek s kapacitou až 50 míst. Salonek lze využít k pořádání oslav, večírků, svateb nebo firemních akcí.

Součástí restaurace je také venkovní terasa s posezením až pro 100 osob. Pro menší setkání máme k dispozici salonek „Little“ s kapacitou 15 míst.

Chtěli byste pro své zaměstnance uspořádat nezapomenutelný firemní večírek, který se bude lišit od těch předchozích? Náš Ranč Kostelany je stvořený právě pro tyto akce, na které budete ještě dlouho vzpomínat!

V naší nekuřácké restauraci Saloon je připojení k Wi-Fi zdarma.

Nabídka restaurace se skládá ze stálé nabídky poctivých jídel z čerstvých surovin, připravovaných dle tradičních receptur a postupů a dále nabízíme i tematické gastronomické víkendy, kde si každý jistě přijde na své.

Součástí restaurace jsou 2 bowlingové dráhy.

OTEVÍRACÍ DOBA

Vážení hosté, dne 8.8.2020 bude provoz restaurace omezen z důvodu konání soukromé akce. Příchozím hostům bude k dispozici občerstvení na západní terase a z boční stany restaurace. Děkujeme za pochopení.

PO – ČT 11:00 – 21:00 hod.
PÁ – SO 11:00 – 22:00 hod.
NE 11:00 – 20:00 hod.

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým zážitek!

Kombinovat můžete např. ubytování se službami restaurace,vše zpestřit relaxem v aquacentru, vyjížďkou na koni nebo adrenalinovým zážitkem na horolezecké stěně.

Objednávejte přímo na recepci Ranče Kostelany nebo na kontaktech:
recepce@kostelany.cz 
+420 573 367 272