WELCOME BALÍČEK

Pobyt WELCOME zahrnuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci ve stylově a komfortně zařízeném dvoulůžkovém pokoji *** hotelu (s vlastním WC, sprchou, televizí a wifi připojením) s možností dokoupení 3. noci za zvýhodněnou cenu. Součástí balíčku je 2x snídaně pro 2 osoby. Dle vlastního výběru si pak můžete, ale nemusíte, dokoupit další služby z nabídky našeho hotelu (wellness centrum s vnitřním bazénem, saunou, whirlpool, bowling, lezecká stěna, jízda na koni, zapůjčení nordic walkingových holí…).

Cena zahrnuje:

  • ubytování pro 2 osoby na 2 noci
  • 2x snídani pro 2 osoby
  • možnost dokoupení 3. noci za zvýhodněnou cenu
DSC_7949_50_51

Ranč Kostelany je obklopen rozsáhlým volně přístupným areálem s malou rozhlednou a nádherným výhledem na velkou část Moravy, dětským hřištěm, westernovým městečkem, stájemi, pastvinami, rozlehlými třešňovými a švestkovými sady, naučnou stezkou a hned několika vlastními tematickými trasami pro pohodáře i náročnější turisty. Leží na úpatí malebného pohoří Chřiby, které je samo o sobě známé krásnou přírodou s typickými smíšenými lesy, čistým ovzduším, přírodními, kulturními i historickými památkami a nabízí takřka neomezené vyžití pro milovníky turistiky, cyklistiky, zkrátka vyznavače aktivního pohybu a zdravého životního stylu.

Svůj pobyt si můžete rezervovat telefonicky, e-mailem
nebo vyplněním kontaktního formuláře níže.

BALÍČEK OD JARA DO PODZIMU

BŘEZEN 2021 - ŘÍJEN 2021

Přinášíme Vám zvýhodněný pobytový balíček, který můžete využít od jara až do podzimu.
Vyřešte své prodloužené víkendy nebo dovolené s předstihem a mějte jistotu, že si budete mít kde odpočinout od každodenních starostí a poznat krásná místa.

Dovolená na Ranči v Kostelanech je vhodná i pro ty, kteří hledají aktivnější dovolenou.
Turistické a cyklistické trasy, lezecká stěna, vyjížďky na koních, bowling – to vše a mnoho dalšího Ranč v Kostelanech nabízí.

Ubytování na 3 noci pro dvě osoby
Polopenze
1X90 min wellness pro dvě osoby
Vodění na koni pro dvě osoby

Dárek – Bohemia Honey R. JELÍNEK slivovice s medem 0,2L na pokoj
Doplňkové služby – nordic walking hole k zapůjčení na stezky v okolí ranče

DSC_7925_6_7

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat,
využít můžete telefonní kontakt, e-mail nebo kontaktní formulář níže.

+420 573 367 272

recepce@chribyresort.cz